Веселі послуги
 
2015-08-04

Піньята у Веселому Вулику

0

Що ж таке піньята?

Піньята — це іграшка з пап’є-маше, зроблена у формі тваринки, квіточки, казкового героя чи іншої фігури, наповнена солодощами, іграшками, яскравими прикрасами та різними маленькими подарунками. У Веселому Вулику – це найвеселіший атрибут свята, адже гра, в процесі якої іменинник або іменинниця розбиває велику яскраву піньяту, підвішену у повітрі, перетворюється на грандіозну веселу подію.

Сюрприз в середині!

Наповнюється піньята до того, як прийдуть гості, щоб вони не знали, які сюрпризи чекають їх усередині. Піньята підвішується в попередньо вибраному місці. Зазвичай дітям старше 3-х років зав’язують очі, розкручують на місці, вручають біту і гра починається. Іменинник повинен постаратися потрапити бітою в підвішену піньяту і розбити її. Щоб зробити гру більш захоплюючою і цікавою піньяту можна розгойдувати, опускати і піднімати при цьому давати учаснику неправдиву інформацію: говорити «вище», коли піньята висить низько, і «нижче», коли насправді вона високо.

Маленьким дітям можна запропонувати інший вид гри в піньяту, коли її не треба розбивати, а тільки тягнути за спеціальні мотузочки.

 

Ми з великою радістю допоможемо зробити Ваше свято незабутнім!

Вартість – від 250 грн.